Medarbejdere​

Her kan du se en oversigt over medarbejderne i GVA Gruppen.​

Salg​

Hans C. Batsberg

Adm. direktør

+45 96 96 51 00

hans@gva.dk

Jan Batsberg

Salgschef
+45 96 96 51 05

jan@gva.dk

Kasper Fruensgaard

Sælger
+45 96 96 51 03
kasper@gva.dk

Administration

Susanne Batsberg

Salg og bogholderi
+45 96 96 51 01
susanne@gva.dk

Dorte Batsberg
Økonomiansvarlig
+45 96 96 51 04
dorte@gva.dk

Service

Henning Bejlegaard

Lagerforvalter
+45 29 49 48 71
henning@gva.dk

Jacob Christensen
Værkfører
+45 29 49 48 72
jacob@gva.dk

Kontakt GVA Gruppen i dag

Er du nysgerrig på at høre mere om, hvad vi kan gøre for dit mink- eller svinelandbrug? Så tøv endelig ikke, med at kontakte os. Vi står altid klar til at producere det bedste udstyr til din produktion.

Salg af mink- og svinehaller samt al tilbehør hertil

Vi producerer selv fittings til mink- og svineavlere

30 mænd i beskæftigelse i vores produktion

Skriv til os på info@gva.dk

eller ring på telefon: ​98 27 73 00

Vi svarer inden for 24-48 timer.​

 
 
 
 
Nogle felter er ikke udfyldt korrekt

Gjøl Vakuum Anlæg A/S

CVR: 28718705

Drøvten 44, 9440 Aabybro

Klik her for rutevejledning